Την Κυριακή 23 Οκτωβρίου 2022, στις 6 μ.μ. σας προσκαλούμε στην εθνική εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσά μας με θέμα “110 χρόνια από τους Βαλκανικούς Πολέμους: ομοιότητες με το σήμερα”.
Ομιλητής ο κ. Νικόλαος Τσιρέλης, δικηγόρος
![](https://megasvasileios.gr/wp-content/uploads/2022/10/ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-επι-4-1024x488.jpg)
Την Κυριακή 23 Οκτωβρίου 2022, στις 6 μ.μ. σας προσκαλούμε στην εθνική εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσά μας με θέμα “110 χρόνια από τους Βαλκανικούς Πολέμους: ομοιότητες με το σήμερα”.
Ομιλητής ο κ. Νικόλαος Τσιρέλης, δικηγόρος