Την Κυριακή της Πεντηκοστής 7 Ιουνίου 2020, στον Ιερό Ναό Μεταμορφώσεως του Σωτήρος στην κατασκήνωση “Θεοσκέπαστη” της Γ.Ε.Χ.Α., θα τελεστεί ο Όρθρος της εορτής, η Θεία Λειτουργία και ο Εσπερινός της Προσκυνήσεως. Σας περιμένουμε με χαρά.
![_DSC7073 _DSC7073](https://megasvasileios.gr/wp-content/uploads/elementor/thumbs/DSC7073-px1jli2bee3vx59qsgtcmdu6mman4st9kukcmuya6i.jpg)
Παράρτημα Θεσσαλονίκης
Αγία Πεντηκοστή στη Θεοσκέπαστη
Κυριακή 7 Ιουνίου
Όρθρος-Θεία Λειτουργία-Εσπερινός της Προσκυνήσεως
Όρθρος-Θεία Λειτουργία-Εσπερινός της Προσκυνήσεως